Esseni-reisi eelõhtu

Nõndaks. Arvestades vahepeal tekkinud komplikatsioone, oleme me täiesti graafikus… Kaasavõetav kraam kokku pandud ning jääb vaid loota, et midagi olulist maha ei jää – kindlasti jääb, kuid selle avastame alles lennukile minnes… Nagu alati. Nagu tavaliselt läks reis pisu kallimaks, kui loota võis. Järgmist aastat hakkame planeerima juba tagasi tulles…

Meie sõidumarsuut on loomulikult ülimalt loogiline. Sinnaminek on inimmõistusele vastuvõetav, kuid eeldan, et enamus ei saa aru, miks peaks tagasi sõitma Frankfurt’i kaudu. No aga muidugi selleks, et rohkem maailma näha… Igastahes saab äge olema.

budget-travel-ad

Arvestades lauamänge, mida plaanime kaasa haarata, tuleb sinnaminnes kott võimalikult tühi hoida – või pakkida kaasa vidinaid, mille võib südamerahuga hotelli jätta. Mina igastahes pakkisin oma kohvisse suure seljakoti (primaarne), paar pakki sokke ning ühe vahetussärgi. Aitab küll. Ma ei peagi hästi lõhnama…

Bottom3-743622

Et asja lihtsustada, otsustasime järgmine aasta omale ise sõiduvahendi ehitada – täpselt nagu Eddi ja Richi pildil. Saab odavamalt kohale ning mängegi rohkem kaasa. Tuleb vaid sellele ka järelkäru meisterdada.

Kuna sel aastal on kaasas ka pisike arvuti, üritan reisul olles vabamatel hetkedel kiirelt vaheposte toksida.

Advertisements

Üks vastus to “Esseni-reisi eelõhtu”

  1. Põnev 😀 ma juba ootan! Kuigi jah, tellage pileteid broneerida ja krediitkaarte ajada oli päris lõbus. Muide, tagasi tulles suri sellele eelnevale jurale veel mu auto Liivalaial foori taga ära.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: